Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 07.09.2005, 17:46

1 вересня відбулася загальноуніверситетська лекція Почесного професора НаУКМА, академіка Івана Дзюби "Микола Хвильовий: від азіатського ренесансу до "психологічної Європи"

Традиційно навчальний рік для всієї університетської громади НаУКМА розпочинається відкритою інавґураційною лекцією Почесного професора університету, відомого у світі вченого, громадського діяча. Тема цьогорічної лекції - "Микола Хвильовий: від азіатського ренесансу до "психологічної Європи", яку для студентів Могилянки прочитав вчений зі світовим ім’ям, академік НАН України, відомий письменник і громадський діяч Іван Дзюба. Після прочитання лекції Івану Дзюбі було присвоєно звання Почесного професора НаУКМА. (image) (image) (image)