Архів новин 2004 - 2012

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек!

Дата публікації: 30.09.2010, 01:03

Щиро вітаємо співробітників Могилянської бібліотеки із професійним святом!

Могилянська громада від щирого серця вітає співробітників Наукової бібліотеки НаУКМА
із Всеукраїнським днем бібліотек!

Вітаємо прекрасних бібліотекарів Могилянки з професійним святом.
Ми вдячні вам за нелегку і таку важливу для університетського життя працю.
Прийміть щирі побажання міцного здоров’я, невичерпної енергії та творчої наснаги!

Усі, для кого бібліотека НаУКМА є не просто навчально-інформаційним, науковим, культурно-освітнім структурним підрозділом, а є невід’ємною частиною життя мають нагоду долучитися до святкування та привітати тих, хто щоденною працею сприяє максимальному та оперативному задоволенню наших потреб у доступі до інформації.

Співробітники Наукової бібліотеки НаУКМА запрошують усіх охочих  30 вересня о 13:00 відвідати півгодинну екскурсію «Незнайома Бібліотека»: відкрити всі «потаємні» двері академічної бібліотеки та дізнатися про професійні «таємниці» того, яким чином книги потраплять до рук читачів. Крім того, цього дня буде оголошено ім’я переможця конкурсу світлин «Моя бібліотека».
Збір на першому поверсі бібліотеки Тетяни та Омеляна Антоновичів.