Архів новин 2004 - 2012

Могилянці в державних наукових структурах України

Дата публікації: 30.09.2010, 11:23

Професора факультету правничих наук НаУКМА Станіслава Володимировича Шевчука обрано членом-кореспондентом Національної Академії Правових наук України

Могилянська громада щиро вітає Станіслава Володимировича Шевчука,
доктора юридичних наук, професора кафедри загальнотеоретичних та державно-правових наук ФПвН,
із обранням його членом-кореспондентом Національної Академії Правових наук України.

У вересні в м. Харкові проходили загальні збори Національної академії правових наук України, на яких відбулися вибори дійсних членів (академіків) та членів-кореспондентів НАПрН України. За результатами таємного голосування членів Академії членом-кореспондентом по відділенню теорії та історії держави і права обрано доктора юридичних наук, професора НаУКМА Станіслава Володимировича Шевчука.