Архів новин 2004 - 2012

Оголошується конкурс на Ґрант Андрія Сивоконя

Дата публікації: 30.09.2010, 19:05

«За кращий проект в НаУКМА із залучення коштів на розвиток університету»

Національний університет «Києво-Могилянська академія»
Андрій Сивоконь, випускник НаУКМА 1996 року
ОГОЛОШУЮТЬ
КОНКУРС НА ҐРАНТ АНДРІЯ СИВОКОНЯ
ЗА КРАЩИЙ ПРОЕКТ в НаУКМА

із залучення коштів на розвиток університету
(за проект, що вже отримав фінансування від третьої сторони)

Мета:
Активізація та стимулювання успішної ґрантової діяльності викладачів та студентів, структурних підрозділів Національного університету «Києво-Могилянська академія» із  залучення коштів

Організаційні умови проведення конкурсу:
1. Подача аплікаційної форми конкурсній комісії – до 8 жовтня 2010 р.
2. Презентація свого проекту на відкритому засіданні Конкурсної комісії 13 жовтня 2010 р.
3. Оголошення та відзнака лауреата – День Академії-2010.
До розгляду на конкурсі допускаються повністю та правильно заповнені аплікаційні форми з повним комплектом супроводжувальних документів.
Розмір ґранту – 10 000 грн.

Критерії для проектів:
- проект вже має виграти ґрант від третьої сторони на реалізацію або отримати схвальну підтверджену резолюцію про фінансування у період з 1 жовтня 2009 року по 1 жовтня 2010 року;
- актуальність і важливість у реалізації місії та стратегічних завдань розвитку НаУКМА або його окремого підрозділу;
- одним із результатів від реалізації має бути популяризація та поширення знань про діяльність НаУКМА серед світової громадськості.

Перевага надаватиметься проектам:
- у реалізації яких передбачається участь студентів НаУКМА;
- результатом від реалізації яких є створення нових навчальних, наукових або суспільно вагомих  програм;
- результатом від реалізації яких є розвиток матеріально-технічної бази НаУКМА;
- результатом від реалізації яких є найбільший ефект у популяризації НаУКМА серед світової громадськості.

Аплікаційні форми подавати:
Помічнику президента НаУКМА з питань управління інституційними проектами – п. Галині Вдовиченко, 5-й корпус, к. 304, тел. (044) 463-6781, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.