Архів новин 2004 - 2012

Корпоративна соціальна відповідальність в українських університетах

Дата публікації: 05.10.2010, 13:52

6 жовтня в Могилянці відбудеться круглий стіл присвячений презентації програми «Корпоративна соціальна відповідальність» для навчальних рівнів

Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес освіти (УАРМБО) та компанія «Сістем Кепітал Менеджмент» за підтримки мережі Глобального договору в Україні 6 жовтня 2010 р.  в Культурно-мистецькому центрі НаУКМА проводять круглий стіл «Впровадження курсу з корпоративної соціальної відповідальності в українських університетах: методологія, перші результати, перспективи».

Метою заходу є презентація програми «Корпоративна соціальна відповідальність» для рівня «Бакалавр», обговорення концепції та підходів у викладанні «КСВ» на рівні післядипломної освіти і магістерських програм,  ознайомлення з наявним досвідом викладання курсу «КСВ» та стимулювання вітчизняних університетів до впровадження курсу «КСВ», залучення представників соціально відповідального бізнесу до вдосконалення навчальних програм та навчально-методичного забезпечення дисципліни «КСВ» і наповнення їх практичною складовою.

Співорганізаторами заходу є Національний університет «Києво-Могилянська академія», Економічний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка,  Науково-методична комісія Міністерства освіти і науки України з економіки та управління класичних університетів.