Архів новин 2004 - 2012

Вистава шотландського театру «Кравець з Інвернесу»

Дата публікації: 13.10.2010, 16:25

З 14 по 17 жовтня в рамках європейських гастролей в НаУКМА відбудеться вистава «Кравець з Інвернесу» шотландського театру «Dogstar»

«Кравець з Інвернесу» – це вистава Метью Зайця,  поставлена відомим режисером Беном Гарісоном, з живим музичним супроводом двох кращих традиційних шотландських скрипалів – Джонні Харді та Гевіна Марвіка. Де б не ставили цю виставу, всюди вона викликала надзвичайні емоції глядачів: напруженість сюжету пробуджувала співпереживання, сльози і, зрештою, захват та овації.
Метью Заяць написав цю історію, натхненний життям батька, який народився на фермі в Галичині і за примхою долі став кравцем в шотландському місті Інвернес. Ця історія про те, як змінюється ідентичність та життєвий шлях людини під впливом невідворотних катастроф минулого століття. Історія, яку зіграє Метью,  – не особиста драма, а національна трагедія тисяч людей, яких життя розкидало по світу після Другої світової війни.

Постановка вистави «Кравець з Інвернесу» здійснюється за підтримки Scottish Arts Council та Hugh Fraser Foundation.

14 та 16 жовтня о 19:00, 17 жовтня  о 19:30
Культурно-мистецький центр Національного університету «Києво-Могилянська академія», вул. Іллінська, 9