Архів новин 2004 - 2012

Стипендійна програма для студентів НаУКМА презентує відео для створення позитивної репутації України

Дата публікації: 29.12.2010, 15:33

В рамках щорічної стипендійної програми для студентів НаУКМА в Могилянській школі журналістики відбулася презентація чергового тематичного відео-контесту

Відеоролики, презентовані цьогоріч, покликані продемонструвати те найкраще, що Україна може дати світові - через продукти українського бізнесу, прогресивні культурні проекти, досягнення великих українців, те цікаве й актуальне, чим живе сучасна Україна і чим вона щиро ділиться з гостями.
Компанія PRP Ukraine здійснює постійну підтримку соціальних і культурних проектів, котрі створюють позитивну і прогресивну репутацію України у світі. Саме тому в рамках стипендійної програми студентам НаУКМА пропонується взяти участь у проекті DiscoverUkraine2012 і підтримати ініціативу промоції продуктів Made in Ukraine.
Для заохочення передбачена відповідна мотивація. Окрім цього, найкращі роботи будуть розміщенні на веб-ресурсі www.DiscoverUkraine2012.org і, таким чином, безпосередньо впливатимуть на формування позитивного образу нашої держави.
Підведення підсумків заплановано у приміщенні Могилянської школи журналістики  10 березня 2011 року.

Більше про проект можна дізнатись за посиланням