Архів новин 2004 - 2012

Відкриття персональної фотовиставки Анатолія Якименка

Дата публікації: 13.01.2011, 15:14

Культурно-мистецький центр Києво-Могилянської академії та Київська організація Національної спілки фотохудожників України запрошують на імпрезу, яка супроводжуватиметься музичним виступом

Виставку розгорнуто в Галереї мистецтв ім. Олени Замостян Національного університету „Києво-Могилянська академія” з 17 січня по 02 лютого 2011 р.

Анатолій Якименко – член Національної спілки фотохудожників України, учасник чисельних конкурсів у різноманітних періодичних виданнях, організатор і учасник багатьох фотовиставок, лауреат Всеукраїнської виставки художньо-документальної фотографії „Україно, моя Україно!”. Нинішня фотовиставка презентує захоплюючі краєвиди багатьох куточків світу: гірського масиву Тянь-Шань, озера Іссик-Куль, Чаринського каньйону Казахстану, світлини, що відображають неповторну архітектуру міст Італії, жанрові фото еко-культурного фестивалю ”Трипільське коло” та ін.

Відкриття фотовиставки прикрасить виступ струнного квартету за участю студентів Національної музичної академії.

Початок імпрези - 17 січня о 18:00.

Галерея працює з 11.00 до 19.00 щоденно, крім неділі та понеділка.

Вхід вільний