Архів новин 2004 - 2012

Прес-конференція представників студентської колегії НаУКМА

Дата публікації: 21.01.2011, 16:59

21 січня в УНІАНі Єгор Стадний заявив, що норма нового законопроекту позбавить Могилянку статусу університету

Окрім скасування вище згаданого законопроекту "Про вищу освіту", вихованці Києво-Могилянської академії вимагатимуть від урядовців припинити чинити тиск на університет і затвердити його статут, в якому записано докторську школу та PhD-програми (докторські програми західного зразка), вільне відвідування лекцій студентами та багато інших речей, зокрема права вишу складати самостійно свій штатний розпис.

Також в академії виступатимуть за повернення автономії вишам.

- Ми хочемо реальної автономії університетів не у вигляді міністерської чи ректорської диктатури, а дієвої системи демократичного самоуправління за широкої участі студентів та викладачів, - резюмував Єгор Стадний.

Коментарі можна прочитати тут і тут