Архів новин 2004 - 2012

Дні науки в НаУКМА

Дата публікації: 31.01.2011, 13:13

Щороку наприкінці січня в НаУКМА відбувається науковий форум, на якому підводяться підсумки наукових досліджень року, що минув та обговорюються плани на майбутнє

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Кожного року наприкінці січня в Університеті відбуваються «Дні науки в НаУКМА». Це форум, на якому підводяться підсумки наукових досліджень року, що минув, обговорюються плани на майбутнє, відкриваються нові імена молодих талановитих дослідників, проводяться міждисциплінарні дискусії з найгостріших проблем сьогодення. «Дні науки в НаУКМА» – це тиждень, насичений зустрічами науковців за круглим столом, спілкуванням фахівців із різних спеціальностей.Програма Днів науки НаУКМА відображає, як саме у підсумку роботи Оргкомітету виглядає «січнева наукова сесія» (див. Програму, стор. 14-20), а також подальші місяці 2011 року (див. стор. 59-63) – у передбаченій послідовності проблемно-тематичних конференцій з різних галузей гуманітарних, природничих, соціально-політичних, економічних і правничих наук.

Вже традиційно програмі Днів науки передує стисла інформація про наукові здобутки Університету протягом 2010 року, в якій ми намагались дати принаймні загальне уявлення про Науку в НаУКМА (див. стор. 4-13).

Традиційно, січневий форум «Днів науки в НаУКМА» розпочинається і закінчується пленарними засіданнями, на яких виступають провідні науковці України та лауреати Премії НаУКМА ім. Петра Могили. Цього року запрошуємо послухати наступні виступи:

Пленарне засідання до відкриття «Днів науки в НаУКМА»

31 січня 2011 року (понеділок),з 15:00, Конґреґаційна зала Староакадемічного корпусу

«Системність нинішньої глобальної кризи та висновки для України», Геєць Валерій Михайлович, дійсний член НАН України, директор Інституту економіки та прогнозування НАНУ

«Українське виборче законодавство і проблеми демократії», Ключковський Юрій Богданович, депутат Верховної Ради України, член Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування

«Бути людиною», Попович Мирослав Володимирович, дійсний член НАН України, директор Інституту філософії НАНУ

Заключне пленарне засідання

4 лютого 2011 року (п'ятниця, з 15:00, Конґреґаційна зала Староакадемічного корпусу

Доповіді лауреатів Премії імені Петра Могили 2010 року:

в галузі суспільних наук -

Азаров Денис Сергійович,, за монографію «Злочини у сфері комп'ютерної інформації»

в галузі природничих наук -

Бондарчук Юрій Вікторович, Олійник Богдана Віталіївна, за навчальний посібник «Основи дискретної математики»

в галузі гуманітарних наук -

Масенко Лариса Терентіївна, за навчальний посібник «Нариси з соціолінгвістики».