Архів новин 2004 - 2012

РЕСТАВРАЦІЯ: триває другий етап on-line аукціону

Дата публікації: 31.01.2011, 16:59

За результатами першого тижня on-line аукціону було придбано сім робіт, до кола благодійників приєднуються і батьки наших студентів

Важливою складовою благодійного вечора 19 січня 2011 року став аукціон творів сучасного українського мистецтва, куратором якого виступив галерист Павло Гудімов, який зібрав для аукціону твори трьох поколінь художників. Вже в ході самого вечора результати аукціону підтвердили зацікавлення благодійників художніми творами, як знаних митців, так і молодих художників.

Оголошений 20 січня другий етап аукціону в on-line режимі також активно триває: за результатами першого тижня on-line аукціону придбано сім робіт:

#05 – Антон Логов, Із серії Велике будівництво;

#06 – Володимир Будніков, Композиція;

#10 – Руслан Тремба, До батька на ферму (триптих);

#26 – Анатолій Бєлов, Ілюстрації до «Сатирикону» Петронія;

#27 – Тіберій Сільваші, Крила (ескіз до інсталяції);

#30 – Микита Кравцов, Жовтий кран;

#36 – Влада Ралко, Поцілунок із серії Має бути.

Дякуємо всім, хто своєю активною участю розпочав другий етап аукціону благодійного проекту «Реставрація». З приємністю інформуємо, що до благодійників, які передали придбані роботи до галереї Могилянки, приєднався Юрій Боярчук (м. Хмельницький). Отже, коло благодійників проекту шириться, до нього приєднуються не лише партнери, а й батьки наших студентів.

Оновлений каталог можна переглянути у pdf-форматі цієї новини. Нагадуємо також, що до до 15 лютого 2011 року, із роботами можна ознайомитися у залах бібліотеки Тетяни та Омеляна Антоновичів (вул. Сковороди, 2), та на сайті НаУКМА.

З питань придбання мистецьких творів звертайтесь:

З інших питань підтримки проекту РЕСТАВРАЦІЯ: