Архів новин 2004 - 2012

Києво-Могилянська Бізнес Школа виграла в номінації «Best MBA» від «KyivPost»

Дата публікації: 03.02.2011, 16:38

Видання «KyivPost», що ініціювало щорічний огляд найкращих і найуспішніших соціальних та бізнесових структур Києва, оголосило переможців конкурсу «Best of Kyiv 2010». Серед тріумфаторів – і Києво-Могилянська Бізнес Школа

27 січня в готелі “InterContinental Kyiv” відбулася церемонія вручення нагород. Києво-Могилянську Бізнес Школу було нагороджено почесним та надзвичайно відповідальним титулом – «Best MBA». Переможці визначались за результатами відкритого голосування, проведеного «KyivPost», та рішенням експертної ради. Онлайн-голосування, що тривало до 9 січня 2011 року, засвідчило перемогу kmbs як бізнес школи з найкращими програмами MBA.

kmbs щиро вдячна усім учасникам освітніх програм, партнерам, конкурентам, викладачам, команді, Києво-Могилянській Академії, усім членам kmbs-спільноти.

Ця нагорода стала можливою завдяки усім вам!