Архів новин 2004 - 2012

Студентська акція протесту

Дата публікації: 03.02.2011, 16:42

Цього тижня біля Верховної Ради зібралися на мітинг студенти кількох столичних вузів, зокрема й Києво-Могилянської академії

Студенти протестують проти законопроекту "Про вищу освіту". Організатори протесту заявляють, що ухвалення нового закону «Про вищу освіту» обмежить права на освіту, підвищить плату за навчання і знищить студентське самоврядування. Також студенти виступають проти скорочення держзамовлення на 42%, через що десятки тисяч студентів позбудуться можливості вчитися безкоштовно.

Вони вимагають збільшення стипендій та зарплат викладачам, а також піддають критиці потенційне зменшення самостійності вищих навчальних закладів.

Могилянські студенти також взяли участь у протесті, вони висловили своє невдоволення, зокрема можливими обмеженнями університетської автономії.

Детальніше - тут, тут, тут, тут, і тут.