Архів новин 2004 - 2012

Третій Міжнародний науково-практичний форум

Дата публікації: 09.02.2011, 12:17

13-15 травня в стінах НаУКМА відбудеться Третій Міжнародний науково-практичний форум під назвою “Принцип верховенства права та права людини”. Організатор- Студентське наукове товариство “Scholaris” факультету правничих наук Києво-Могилянської академії

Вже третій рік поспіль Києво-Могилянська академія приймає в своїх стінах науковців (від студентів до професорів зі світовими іменами) як з України так і з-за кордону (США, Польща, Росія, Угорщина, Латвія...). Запрошуємо і Вас прийняти участь в обговоренні актуальної як в Україні так і в інших країнах світу теми верховенства права та дотримання прав людини.
Виступи учасників відбуватимуться в п’яти секціях:
1. Історичні та теоретичні аспекти принципу верховенства права;
2. Права людини в світлі верховенства права;
3. Верховенство права в публічно-правових відносинах;
4. Верховенство права в приватно-правових відносинах;
5. Верховенство права в міжнародному праві.
Окрім наукової частини форуму планується проведення екскурсії територією НаУКМА, а також спільні врочисті обіди та розважальна програма. По закінченню Форуму буде видана збірка робіт його учасників.
Партнерами заходу виступили Лабораторія законодавчих ініціатив та “Евразийский юридический журнал”.

Контактна інформація:
063-671-89-00  Броніслав Тоцький, керівник СНТ “Scholaris”