Архів новин 2004 - 2012

Оприлюднені результати Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальна робота»

Дата публікації: 28.04.2011, 13:48

Могилянці - серед переможців!

Олімпіада проходила 13-15 квітня 2011 року в Інституті соціальної роботи та управління Національного педагогічного Університету ім. Драгоманова.

У ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади брали участь 36 представників вісімнадцяти вищих державних навчальних закладів. Зі Школи соціальної роботи НаУКМА участь в олімпіаді брали студентки 4 курсу: Іськова Анна Борисівна та Степанченко Дарина Констянтинівна.

Переможцями ІІ туру стали:

ІІ місце - ІСЬКОВА АННА БОРИСІВНА, студентка 4 курсу НаУКМА.

В номінаціях учасники олімпіади були відмічені грамотами:

- за краще розкриття теоретичних питань з соціальної роботи - ІСЬКОВА АННА БОРИСІВНА, студентка 4 курсу НаУКМА;

- за оригінальність соціального проекту, його інноваційність - СТЕПАНЧЕНКО ДАРИНА КОСТЯНТИНІВНА, студентка 5 курсу НаУКМА.

ВІТАЄМО!