Архів новин 2004 - 2012

Литовська письменниця та ілюстраторка Сіґуте Ах презентує у Могилянці книжку

Дата публікації: 05.05.2011, 20:15

Відома художниця також проведе майстер-клас імпровізаційного малювання

06 травня (п'ятниця) відбудеться презентація її книжки та майстер-клас із малювання.

Щиро запрошуємо вас поспілкуватись із уявними хмаринками, казковими персонажами Сіґуте - котиком Пуркісом та песиком Амброзіусом, а також долучитись до надихаючого імпровізування аквареллю.

Якщо маєте маленьких племінників-племінниць-братиків-сестричок-діток - you are welcome)))

«Граючись, можна багато зробити. Якщо говорити про мій творчий почерк, то це – гра, забава, але у ньому - важливі людські цінності», - говорить литовська мисткиня Сіґуте Ах, засновниця великого залу майстерень «Човники мистецтв» у Вільнюсі.

Техніка малювання Сіґуте досить своєрідна. Спочатку вона робить акварельну пляму, а згодом імпровізує з нею, граючи з кольором, уявою, настроєм.

«У кольоровій плямі можна щось побачити. Це, як дивитися на хмари і бачити у них різні образи», - каже Сігуте.

Початок – о 16:30.

Місце проведення: Галерея мистецтв ім. Олени Замостян (Культурно-мистецький центр, вул. Іллінська, 9).

Організатори: відділ зв’язків із громадськістю НаУКМА, Спудейське братство.