Архів новин 2004 - 2012

У Могилянці відбудуться міжнародні змагання з міського орієнтування

Дата публікації: 06.05.2011, 16:44

Ініціаторами «Біжи-місто» є студенти Російського державного гідрометеорологічного університету (Санкт-Петербург) та Спудейське Братство НаУКМА

14 травня 2011 року в Києві, на території другої академічної площі НаУКМА (вул. Волоська 8/5) з 8.00 по 19.00 відбудуться міжнародні змагання з міського орієнтування «Біжи-місто».

Бажання організаторів поділитися дивовижами свого міста з іншими людьми, показати його з несподіваного боку, розповісти про маловідомі або незаслужено забуті мальовничі куточки є квінтесенцією проекту. І, звичайно, участь у ньому надає унікальну можливість «відчути місто ногами», вивчити у динаміці повсякденного життя.

Метою її учасників є - знайти та дістатися за у найкоротший час до заданих організаторами контрольних пунктів. Змагання ґрунтуються на використанні урбаністичних засобів пересування: громадського й особистого транспорту, велосипеда, роликових ковзанів та пішої ходи. Контрольні пункти загадуються через адреси, місцеві назви та орієнтири, властиві міському ландшафту; умовні позначення, схеми, старі карти та світлини; комбіновані описи та міські загадки.

Детальнішу інформацію можна отримати, перейшовши за посиланням — http://www.runcity.org/events/ua/kiev2011/ або через Спудейське Братство НаУКМА (4 корпус НаУКМА, кімн. 107)

Триває реєстрація команд! Реєстрація перших семи команд кожної категорії для студентів Києво-Могилянської Академії — безкоштовна!

Організаторами змагань виступає студентська молодь Російського державного гідрометеорологічного університету (Санкт-Петербург) за партнерської підтримки Спудейського Братства Національного Університету Києво-Могилянська Академія.

При виникненні будь-яких питань, звертайтеся до представників організаційного комітету змагань у Києві, членів Спудейського Братства НаУКМА: Сластьон Інна — 8 (097) 870 14 40, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Кондратенко Ольга — 8 (093) 901 14 10, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .