Архів новин 2004 - 2012

25-27 травня у НаУКМА відбудеться Міжнародний науковий Симпозіум

Дата публікації: 23.05.2011, 13:27

Він має тему «Наукова спадщина Саймона Кузнеця і перспективи розвитку глобальної та національних економік у ХХІ сторіччі», присвячений 110-річчю з дня народження американського вченого, уродженця України

Організаторами Симпозіуму, присвяченого 110-річчю з дня народження Лауреата Нобелівської премії з економіки (1971 р.) Саймона Кузнеця, шкільні та студентські роки якого пройшли в Україні (м. Рівне та м. Харків – реальна гімназія, Харківський університет), стали:

Міжнародний інститут П. Сорокіна – М. Кондратьєва,

Національний університет "Києво-Могилянська академія",

Міжнародний інститут розвитку та самоорганізації Саймона Кузнеця

за підтримки відомих учених з України, Росії, США, Франції, Великобританії, Австрії, Італії, Португалії, Румунії, Австралії та Японії.

Основні тематичні напрями Симпозіуму:

наукова спадщина Саймона Кузнеця - видатний внесок у світову економічну думку;

теорія економічного зростання С. Кузнеця і перспективи науки про економічний розвиток у XXI столітті;

цикли М.Туган-Барановського, С. Кузнеця і Н. Кондратьєва в ритмі динаміки економіки і суспільства;

тенденції циклічної динаміки економіки в ХХ - початку ХХI століть;

глобальна економічна криза 2008-2010 років крізь призму теорії циклів;

теорія інновацій Й.Шумпетера, М.Кондратьєва та С.Кузнеця та стратегія інноваційного прориву;

перспективи циклічної економічної динаміки у першій половині ХХІ ст.;

економіко-математичні моделі циклічного розвитку економіки;

макромоделювання процесів соціально-економічного та геополітичного розвитку.

У рамках Симпозіуму відбудеться XXVIII Міждисциплінарна дискусія «Цикли С. Кузнеця, М. Кондратьєва та М.Туган-Барановського: закономірності, тенденції та перспективи економічної динаміки».

Робочі мови Симпозіуму: англійська, українська, російська.

Програма Симпозіуму передбачає пленарні та секційні засідання, круглий стіл та публікацію матеріалів представлених доповідей в електронній збірці (мовою оригіналу), відповідних наукових статей учасників у видавництвах:

«Springer» (англійською), «L’Harmattan» (французькою), «Экономика» (російською).

Публікація у міжнародних виданнях здійснюється за відповідними стандартами («сліпе» рецензування і конкурсний відбір) та є платною для автора.

Детальна інформація на сайті,у рубриці Симпозіум.