Архів новин 2004 - 2012

Прес-конференція «Час «дешевого клоуна». Українська освіта: випробування горе-реформами»

Дата публікації: 23.05.2011, 15:31

Учасники представлять книжку «Час «дешевого клоуна» та оприлюднять свою позицію щодо «гарячих» питань, пов’язаних, зокрема, із новим міністерським законопроектом «Про вищу освіту»

24 травня 2011 року, вівторок, 11.00 Галерея мистецтв ім. О.Замостян (Культурно-мистецький центр НаУКМА, вул. Іллінська, 9).

Учасники прес-конференції:

Сергій Квіт, д.ф.н., професор, президент НаУКМА;

В’ячеслав Брюховецький, д.ф.н., професор, почесний президент НаУКМА;

Володимир Моренець, д.ф.н., професор, віце-президент НаУКМА з науково-навчальних студій;

Володимир Панченко, д.ф.н., професор, керівник проекту «Літакцент»;

Андрій Мелешевич, PhD (захист у Сіракузькому університеті, США), професор, декан факультету правничих наук НаУКМА.

Учасники прес-конференції представлять щойно видану книжку «Час «дешевого клоуна». Українська освіта: випробування горе-реформами». У ній зібрано статті, інтерв’ю та документи, в яких висвітлено драматичну ситуацію в українській освіті, а також проаналізовано деструктивну діяльність міністра Д.Табачника. Автори стверджують, що горе-реформаторство ставить Україну перед небезпекою «радянізації» та русифікації освіти, реально загрожує відлученням її від світового інтелектуального та наукового простору.

Окрім презентації видання, учасники прес-конференції оприлюднять свою позицію щодо «гарячих» питань, пов’язаних, зокрема, із новим міністерським законопроектом «Про вищу освіту».