Архів новин 2004 - 2012

У Могилянці продемонструють «Сьоме небо»

Дата публікації: 01.06.2011, 09:59

Так назвали мозаїчну панораму художнього текстилю вихованців Львівської Національної Академії Мистецтва та Вижницького коледжу прикладного мистецтва

8 червня о 17.00 в Галереї мистецтв ім. Олени Замостян НаУКМА відбудеться відкриття виставки художнього текстилю «СЬОМЕ НЕБО».

Так називається мозаїчна панорама художнього текстилю в презентації вихованців Львівської національної академії мистецтв та Вижницького коледжу прикладного мистецтва – Руслани Василюк, Артура Гинги, Оксани Гинги-Петращук, Тетяни Коваль-Вишківської, Юлії Фадєєвої, Інни Андрусяк, Ольги Ямборко.

Проявляючи класичні властивості текстилю, зосібна і його тактильну природу, автори проекту мають на меті образно відтворити атмосферу «Сьомого неба» – натхненного піднесення, що його дарує творчість.

Експозиція об’єднує роботи, виконані традиційними та комбінованими техніками: гобелен, розпис по тканині, квілт, текстильний колаж тощо.

Куратор проекту - Ольга Ямборко (тел.: 067 139 14 78)

Виставка триватиме до 28 червня 2011 року.

Адреса: вул. Іллінська, 9, Культурно-мистецький центр КМА, Галерея мистецтв ім. Олени Замостян.

Галерея працює: вівторок – субота з 11:00 до 19:00. Вхід вільний.