Архів новин 2004 - 2012

На Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал» будуть представлені книжки могилянців

Дата публікації: 26.05.2011, 16:08

Про них можна буде дізнатися на презентаціях видавництва «ДУХ І ЛІТЕРА»

У програмі «Книжкового Арсеналу» заплановано:

30 травня, 17.00 – 18.00 – презентація ІІ тому Європейського словника філософій «Лексикон неперекладностей».

Словник представлятимуть директор видавництва «Дух і літера» Костянтин Сігов, шеф-редактор «Словника» Андрій Васильченко, професор Олег Хома, професор Андрій Баумейстер та ін. Під час презентації відбудеться перегляд відеокоментаря про «Словник» французького філолога і філософа, професора Сорбонни Барбари Кассен та документального фільму про М. Мамардашвілі.

30 травня, 18.00 – 19.00 – презентація книги «Регіони великої єресі та околиці. Опис цієї видатної пригоди духу, своєрідний інтелектуальний детектив, пам’ятник багатокультурному середовищу Галичини, безповоротно зруйнованому нацистами й комуністами.

31 травня, 18.30 – 19.30 – презентація книги «Дочекатися музики» і концерт Валентина Сильвестрова.Книгу представлятимуть Валентин Сильвестров,композитор Сергій Пілютиков, професор В’ячеслав Брюховецький, головний редактор «Дух і літери» Костянтин Сігов та редактор книги Алла Вайсбанд.

Місце проведення фестивалю – «Мистецький Арсенал», вул. Лаврська, 12-14 (колишня вул. Івана Мазепи, 28-30)