Архів новин 2004 - 2012

У НаУКМА сьогодні відбудеться наукова конференція «Авторський кінематограф Івана Миколайчука»

Дата публікації: 02.06.2011, 15:47

На ній зокрема буде презентовано і нове наукове дослідження про феномен українського поетичного кіна

2 червня Центр кінематографічних студій НаУКМА, редакція журналу «Кіно-Театр» та Галерея мистецтв ім. Олени Замостян за підтримки народного артиста України Василя Ілащука, в рамках вшанування пам’яті Івана Миколайчука з нагоди його 70-річчя проводять:

-наукову конференцію «Авторський кінематограф Івана Миколайчука»,

- презентацію наукового дослідження Йоанни Левицької «Повернення до коріння. Українське поетичне кіно»(переклад з польської),

- відкриття одноденної виставки «Його в обличчя знали вже мільйони».

- вручення премії переможцю конкурсу «Іван Миколайчук. Фільми», проведеного журналом «Кіно-Театр», студентці НаУКМА Наталі Сосницькій.

Ведуча конференції - Лариса Брюховецька, головний редактор журналу Кіно-Театр», керівник Центру кінематографічних студій НаУКМА, заслужений працівник культури України.

Початок о 10:30, Культурно-Мистецький Центр НаУКМА, Галерея мистецтв ім. О. Замостян, вул. Іллінська, 9.

У додатковому файлі можна переглянути програму конференції та обкладинку презентованого видання.