Архів новин 2004 - 2012

Представники Могилянки взяли участь у Міжнародному науковому семінарі

Дата публікації: 30.05.2011, 20:31

Він проводився у м.Сімферополі й стосувався проблем імплементації Європейської хартії регіональних або міноритарних мов як основи для діалогу

19-20 травня 2011 року у Таврійському національному університеті м. Сімферополь кафедра міжнародного права і Центр міжнародного захисту прав людини НаУКМА спільно з Університетом Гіссена і Таврійським національним університетом організували міжнародний науковий семінар «Право як засіб попередження конфліктів: Європейська мовна хартія як основа для діалогу».

Впродовж двох днів експерти Ради Європи - Йорг Хорн, д-р Махулена Гофман, науковці університету Гіссена - д-р Ганне Біркенбах та д-р Тіло Мараун, Університету Марка Планка - д-р Стефан Шілл, НаУКМА - д-р Мирослава Антонович і старший викладач Олексій Курінний, Таврійського національного університету - д-р Едуард Регушевський та д-р Юлія Черткова, Кримського університету культури і мистецтв - д-р Олег Габріелян та д-р Оксана Шевченко, аналізували складні проблеми імплементації Європейської мовної хартії в Україні.

Обговорювались дискусійні проблеми захисту регіональних мов згідно з Хартією.

Продовженням обговорення складних проблем імплементації Європейської хартії в Україні стане літня школа в Університеті Гіссена, в якій візьмуть участь випускники сертифікатної програми «Міжнародний захист прав людини» та викладачі кафедри міжнародного права НаУКМА.