Архів новин 2004 - 2012

У щойно оприлюдненому рейтингу проекту «ТОП-200 Україна» НаУКМА посідає п’яте місце

Дата публікації: 03.06.2011, 18:41

Минулого року цим же рейтингом він був визначеним восьмим

Проект склав рейтинг вищих навчальних закладів уп'яте, і НаУКМА за минулий рік піднявся на три сходинки.

Методика складання рейтингу заснованана на використанні даних прямих вимірювань та експертних думок. Незмінним базисом методики залишається загальний набір індикаторів для університетів різних типів, що дозволяє порівнювати результати їхньої діяльності між собою. Діяльність ВНЗ оцінюється за допомогою інтегрованого індексу - Iз. Цей індекс включає три комплексні складові: Iз = Iнп + Iн + Iмв, де Iнп - індекс якості науково-педагогічного потенціалу, Iн - індекс якості навчання, Iмв – індекс міжнародного визнання. Методику створено відповідно до Берлінських принципів ранжування університетів.

Детальніше про рейтинг - у Дзеркалі тижня.