Архів новин 2004 - 2012

Команда ФПН Могилянки успішно виступила на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади

Дата публікації: 03.06.2011, 18:51

Змагання проходило у Національному університеті «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого»

17-20 травня 2011 року у Національному університеті «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства, на якій успішно виступила команда Факультету правничих наук НаУКМА.

В олімпіаді взяли участь команди з 51 вищого навчального закладу, серед яких НаУКМА посіла третє місце.

Крім того, всі члени нашої команди увійшли у 20% студентів, які показали вищі результати, і пройшли таким чином до індивідуального заліку та вдало в ньому виступили:

Станіслав Лобко (5 р.н.) нагороджений дипломом ІІ ступеня;

Віталій Пустовий (4 р.н.) нагороджений дипломом ІІІ ступеня;

Андрій Приймак (4 р.н.) нагороджений відзнакою за кращі знання у галузі теорії держави та права.

Вітаємо переможців!