Архів новин 2004 - 2012

Зібрані кошти на лікування Жені Ангела допомогли!

Дата публікації: 06.06.2011, 11:00

Стан Євгена після першого етапу лікування покращився, настала ремісія, але потрібна складна операція і кошти на неї - закликаємо продовжити спільну добру справу!

Щиро вдячні всім, хто допоміг зібрати кошти для першого етапу лікування Жені Ангела, студента 1-го курсу МП «Історія». Дуже дякуємо також авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» за надану Євгенові та п.Марії, його мамі, можливість безкоштовного перельоту на лікування до Ізраїлю.

На сьогодні стан Євгена покращився, настала ремісія. Після хіміотератії лікар Жені настійливо радить провести пересадку кісткового мозку. Однак, за офіційним кошторисом лікарні, де перебуває Женя, така операція коштуватиме 120 тисяч американських доларів.

Тому ми знову просимо відгукнутись всіх, хто має змогу допомогти, щоб гуртом зібрати кошти на лікування Євгена.

Будемо вдячні за поширення цієї інформації і кожну перераховану на рахунок копійку. Детальна інформація - на цьому сайті.