Архів новин 2004 - 2012

Сьогодні у Могилянці презентують нову книгу академіка Івана Дзюби

Дата публікації: 15.06.2011, 19:54

Автор називає основну тенденцію нинішнього часу - «Нагнітання мороку: від чорносотенців початку ХХ століття до українофобів початку століття ХХІ»

16 червня 2011 року, четвер, 17.00, Конґреґаційна зала Староакадемічного корпусу НаУКМА (Контрактова площа, 2).

Видавничий Дім «Києво-Могилянська академія» видав книгу видатного громадського діяча, інтелектуала, академіка НАНУ Івана Дзюби «Нагнітання мороку: від чорносотенців початку ХХ століття до українофобів початку століття ХХІ »

У книзі осмислюється проблема вікової системної компрометації національно-історичних національних історичних і культурних цінностей та насаджування ідеології російського націоналізму й неоімперіалізму.

У обговоренні книги візьмуть участь:

Євген Головаха, д.ф.н., заступник директора Інституту соціології НАНУ,

Сергій Грабовський, публіцист, редактор часопису «Ґенеза»,

Лариса Івшина, головний редактор газети «День»,

Ігор Лосєв, к.ф.н., політолог,

Володимир Панченко, д.ф.н., керівник проекту «Літакцент»,

Андрій Портнов, історик, перекладач, редактор часопису «Україна модерна»,

Євген Сверстюк, громадський діяч, редактор газети «Наша віра»,

Вадим Скуратівський, к.м., літературознавець, культуролог,

Юрій Шаповал, д.і.н.,

Віра Соловйова, директор Видавничого Дому «Києво-Могилянська академія».

Головуватиме д.ф.н., професор Володимир Моренець.

Ознайомитися зі змістом та погортати сторінки можна за цім посиланням http://kassiopeya.com/nagnitannja-moroku.html

З приводу додаткової інформації просимо звертатися за телефоном (044) 417-59-56, а також на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.