Архів новин 2004 - 2012

НаУКМА - єдиний університет Києва, що виграв конкурс на партнерство з UEFA EURO

Дата публікації: 10.06.2011, 10:17

Дедлайн подачі заявок на програму UEFA EURO 2012™ HB Talent Programme для студентів подовжено до 13 червня 2011 року

Програма надає студентам НаУКМА унікальну можливість долучитися, в ролі оплачуваних стажерів, до роботи міжнародних знімальних груп чемпіонату та їхнього супроводу - а саме увійти до числа 23 фіналістів програми у Києві (загалом фіналістами програми стануть 180 студентів із 8 університетів 8 міст проведення чемпіонату в Польщі та Україні).

Вимоги до учасників програми:

мати 21 рік щонайпізніше на 31 грудня 2011 року;

не бути під судом і слідством;

мати добрий рівень англійської мови (перевіряється на інтерв’ю у НаУКМА, а також представниками UEFA на інтерв’ю 2-го туру відбору);

мати права категорії «В» (якщо таке передбачається видом роботи);

мати гарну фізичну підготовку (рекомендується для деяких видів робіт);

УВАГА!!! бути студентом будь-якого факультету НаУКМА 1-4 років бакалаврату, 1-го року магістеріуму або 1-2 року аспірантури / PhD програми.

ПРОГРАМА ВІДКРИТА ДЛЯ СТУДЕНТІВ БАКАЛАВРАТУ, ЯКІ Є ЗАРАЗ НА 4 РОЦІ НАВЧАННЯ, ОДНАК ПЛАНУЮТЬ ПРОДОВЖУВАТИ НАВЧАННЯ У НаУКМА НА МАГІСТЕРСЬКИХ ПРОГРАМАХ.

Обов"язково потрібно визначитись, яка сама робота є найбільш цікавою для апліката - можна подавати документи на участь у конкурсі лише щодо одного виду робіт.

Як відбувається відбір на програму і що слід зробити, щоб стати її учасником, більше про програму можна дізнатися тут.

Презентація програми тут.