Архів новин 2004 - 2012

Могилянка – на першому місці!

Дата публікації: 22.06.2011, 12:43

Складено рейтинг ВНЗ по середньому балу ЗНО

Інтернет-видання TEXTY визначило рейтинг ВНЗ, використовуючи середній бал ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання) абітурієнтів. Дослідження викладено у формі інтерактивної таблиці. Отримані результати легко можна використовувати для того, аби визначити співвідношення ціна/якість ВНЗ і обрати найкращий варіант для подачі документів на вступ. У таблиці представлено більше ніж 500 навчальних закладів.

Найкращі вищі навчальні заклади України - це Києво-Могилянська академія (НаУКМА), Національний університет імені Шевченка (КНУ), Університет "Київський політехнічний інститут" (НТУУ "КПІ"), Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (КНЕУ), Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького (ЛНМУ.

Увесь матеріал можна прочитати тут.