Архів новин 2004 - 2012

У Могилянці відкрилась Літня школа «Право в Німеччині»

Дата публікації: 24.06.2011, 12:31

Вона проводиться вже вп’яте факультетом правничих наук НаУКМА разом з представниками кількох німецьких університетів та інституцій

У НаУКМА п’ятий рік поспіль проводиться Літня школа «Право в Німеччині», організаторами якої є факультет правничих наук НаУКМА, Школа Німецького Права, заснована Гейдельберзьким університетом, університетом м. Майнц та Ягеллонським університетом.

Захід відбувається за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD).

У цьому році у Літній школі навчається 23 слухача з 15 університетів з трьох країн. Крім представників українських університетів, участь у школі беруть студенти з Грузії та Італії.

У вівторок, 21 червня 2011 року відбулось офіційне відкриття Літньої школи, на якому були присутні президент НаУКМА Сергій Квіт, декан факультету правничих наук Андрій Мелешевич, професор Гейдельберзького університету Петер-Крістіан Мюллер Граф, керівник Інформаційного центру DAAD у Києві Флоріан Кюхлер.