Архів новин 2004 - 2012

Судові дебати з права Європейського Союзу

Дата публікації: 28.06.2011, 10:43

Команда факультету правничих наук НаУКМА гідно представила Могилянку

Команда факультету правничих наук НаУКМА у складі Берка Степана, Богданової Ірини, Грищенко Катерини та Костецького Максима вчетверте представляла Україну на Центрально- та Східноєвропейських судових дебатах (Central and East European Moot competition), які були проведені з 29 квітня по 2 травня в м. Вільнюс.

Незважаючи на те, що змагання відбувались у площині права Європейського Союзу, команда НаУКМА гідно змагалась з командами держав-членів ЄС і посіла 9-те місце. Окрім того, за результатами змагань Катерину Грищенко визнано одним з найкращих промовців.

Команда висловлює щиру подяку за підтримку та допомогу Андрію Мелешевичу, декану ФпВН НаУКМА та Ірині Котлярській (тренеру команди), випускниці НаУКМА.

Окрема подяка - юридичній фірмі «Орлов, Михайленко та партнери» в особі Дмитра Михайленка.