Архів новин 2004 - 2012

З 10 липня почала працювати Міжнародна літня школа у Німеччині

Дата публікації: 08.07.2011, 10:31

В організації школи «Право як засіб попередження конфліктів: Європейська мовна хартія як основа для діалогу» взяли участь кафедра міжнародного права і Центр міжнародного захисту прав людини НаУКМА

Під час літньої школи «Право як засіб попередження конфліктів: Європейська мовна хартія як основа для діалогу» розглядатимуться актуальні проблеми імплементації Європейської хартії регіональних або міноритарних мов як основи для діалогу, зокрема роль Європейської мовної хартії в Україні.

Літня школа відбудеться 10-19 липня 2011 року в Університеті Гіссена та Інституті Макса Планка в Німеччині.

Лекторами літньої школи поряд з експертами Ради Європи, науковцями університету Гіссена, Інституту Макса Планка, інших університетів, будуть викладачі НаУКМА: д-р права Мирослава Антонович і старший викладач Олексій Курінний. Разом зі слухачами з інших країн у літній школі візьмуть участь шестеро кращих випускників сертифікатної програми НаУКМА з міжнародного захисту прав людини, студенти ФПвН-4 Катерина Карацюба, Мирослава Марущак, Марія Мельник, Броніслав Тоцький, Крістіна Чернеютє і Вікторія Шпортюк.

У прикріпленому файлі дивіться програму семінару.