Архів новин 2004 - 2012

Могилянка посіла друге місце серед ВНЗ, куди подали документи абітурієнти з 200-бальними сертифіката

Дата публікації: 11.08.2011, 22:02

За повідомленням УНІАН, Громадянська мережа «Опора» визначила п’ять найбільш популярних серед абітурієнтів-відмінників вищих навчальних закладів.

Про це на прес-конференції в УНІАН повідомила голова правління Громадянської мережі «Опора» Ольга АЙВАЗОВСЬКА. За її словами, на першому місці за популярністю серед абітурієнтів, що отримали 200-бальний результат зовнішнього незалежного оцінювання, посідає Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, куди подано 644 заяви.

О.АЙВАЗОВСЬКА зазначила, що на другому місці в цьому рейтингу – НУ Києво-Могилянська академія” (512 заяв), на третьому - Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” (381 заява), на четвертому - Львівський національний університет ім.І.Франка (357 заяв), на п’ятому - КНЕУ ім. В.Гетьмана (252 заяви).