Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 55

Архів новин 2004 - 2012

 

 

Почесний доктор НаУКМА Кардинал Вальтер Каспер отримав престижну премію в галузі культури

Дата публікації: 26.08.2011, 12:59

21 серпня він став лауреатом Європейської премії культури фонду Pro Europa за 2011 р.

21 серпня Кардинал Каспер став лауреатом Європейської премії культури фонду Pro Europa за 2011 р..

Голова Конференції католицьких єпископів Німеччини, Архиєпископ Роберт Цолліч зазначив, що кардинал Вальтер Каспер є відмінним богословом. Він підкреслив, що завдяки здатності підтримувати хороші відносини з людьми кардинал Каспер зробив суттєвий внесок у подолання непорозумінь між Церквами.

Під час вручення премії відомий німецький режисер і актор Клаус Марія Брандавер сказав, що діяльність кардинала Каспера є досконалим прикладом сприяння інтеграції Європи. На його думку, кардинал Вальтер Каспер завжди готовий до діалогу, завжди турбується про розвиток соціальної і моральної ситуації в Європі. "Його турбує не тільки нинішня криза євро, але інша криза - криза духовно-моральних і релігійних підвалин Європи, у той час як багато людей піддають сумніву не тільки християнські та гуманістичні коріння та цінності старого континенту, але також не поважають важливих для Європи досягнень епохи Просвіти ", - зазначив пан Брандавер.

Заснований у 1993 р. Європейський фонд культури "Pro Europa" має на меті "підтримувати живий діалог та культурний обмін між європейськими регіонами". Крім стипендій, фонд призначає премії особам та ініціативам у сфері культурного обміну.

Вальтер Каспер – один із найавторитетніших мислителів сучасності.Українською мовою перекладена і вийшла його класична монографія «Ісус Христос» (видавництво "Дух і Літера"). У НаУКМА Його Еміненція Кардинал Вальтер Каспер виступив з інавґураційною лекцією «Церква як форма спілкування» у грудні 2007 року.

ВІТАЄМО!

© 2012-2023 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна