Архів новин 2004 - 2012

Новий 2011-2012 навчальний рік у Києво-Могилянській академії!

Дата публікації: 26.08.2011, 15:29

31 серпня відбудеться Посвята в першокурсники Могилянки, 01 вересня буде прочитана інавґураційна лекція Почесного професора НаУКМА Джованні Броджі Беркофф, 02 вересня отець Петро Зуєв прочитає лекцію з циклу «Духовні цінності людини»

Новий навчальний рік в НаУКМА розпочнеться 31 серпня урочистою Посвятою у спудеї НаУКМА першокурсників бакалаврських програм, програм спеціаліста та маґістерських програм.

Першокурсники присягнуть на вірність своїй Alma Mater,почують напутні слова і привітання від почесних гостей та професорів Академії, познайомляться із черепахою Альмою – талісманом Києво-Могилянської академії.

Місце проведення: Площа першого академічного містечка, вул. Сковороди, 2(м.Контрактова площа).Схема розміщення студентів - у додатку.

01 вересня буде проголошена загальноуніверситетська інавґураційна лекція Почесного професора НаУКМА професора Джованні Броджі Беркофф.

Місце проведення:Актова зала Культурно-Мистецького Центру НаУКМА, вул. Іллінська, 9.

02 вересня у циклі «Духовні цінності людини» буде проголошена лекція отця Петра Зуєва.

Вітаємо першокурсників Національного університету "Києво-Могилянська Академія"!

Будьте високоосвіченими особистостями, національно свідомими громадянами та здатними незалежно мислити людьми!