Архів новин 2004 - 2012

Ліцензування магістерської програми «Прикладна математика»

Дата публікації: 05.09.2011, 18:29

Кафедра математики НаУКМА проводить ліцензування магістерської програми «Прикладна математика» 8.04.03.01

Відкриття магістерської програми базується на відповідній бакалаврській програмі.

Концептуально підготовка магістра буде базуватися на фундаментальних курсах, які мають широке застосування  в природничих науках – біологія, медицина, хімія, фізика; технічних – керування технічними пристроями, а також в економіці та гуманітарних галузях, які потребують якісного аналізу, побудови математичних моделей та проведення розрахунків з використанням сучасних комп’ютерних технологій. Навчальний план передбачає наступні курси: «Динамічні системи», «Нелінійні математичні моделі», «Теорія оптимізації»,  «Інформаційні мережі»,  «Розпізнавання образів», «Прикладний функціональний аналіз», «Технології чисельного моделювання».

Крім того передбачена велика кількість курсів за вибором, пов’язаних як із застосуванням відповідного математичного апарату до практичних задач у вищенаведених галузях, так і  ефективного використання обчислювальних та інформаційних засобів.