Архів новин 2004 - 2012

Конкурс на здобуття студентської стипендії від Стипендійного фонду ВАТ «АгроКомБанк»

Дата публікації: 08.09.2011, 14:54

Оголошено в НаУКМА - за високі досягнення в навчанні та науковій роботі на 2011-2012 навчальний рік

Умови участі у конкурсі:

•студент основного складу Факультету правничих наук НаУКМА (бюджетна або контрактна форма навчання);

•високий навчальний рейтинг;

•участь у наукових дослідженнях кафедри, наукових конференціях, круглих столах тощо;

•актуальна за тематикою та успішна курсова або кваліфікаційна робота; наукові публікації у фахових виданнях;

•перемоги у рейтингових конкурсах молоді та студентів або олімпіадах (міжнародних, всеукраїнських, міських);

•підписання корпоративної угоди.

Процедура розгляду заяв та визначення лауреатів на отримання стипендій:

•претенденти подають заяву на участь у конкурсі на ім'я декана факультету та своє Curriculum Vitae;

•форма заяви - довільна із зазначенням детальної інформації відповідно до критеріїв надання стипендії, копіями дипломів переможців конкурсів, інші супровідні матеріали (наукова студія/творча робота, рукопис або публікація тощо).

Термін подачі заяв та інших документів – до 19 вересня 2011 року, до 16:00.

Розгляд заяв Конкурсною комісією, зустрічі-співбесіди з претендентами, визначення кандидатур переможців відбудеться до 21 вересня 2011 р.

Заяви необхідно подавати в письмовій формі до кім. 4-302, Л.В. Косенко, тел.: 044-256-6073; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.