Архів новин 2004 - 2012

 

 

Президент НаУКМА Сергій Квіт:

Дата публікації: 23.09.2011, 12:53

попередні коментарі стосовно вчинку студентки Дарини Степаненко

Сергій Квіт: попередні коментарі стосовно вчинку Дарини Степаненко

 

Події довкола вчинку студентки НаУКМА Дарини Степаненко зумовлюють кілька попередніх коментарів:

 

По-перше, стало зрозумілим, що на цей вчинок з букетом квітів вона не була вповноважена жодною студентською організацією нашого університету.

 

По-друге, викликає подив провокаційна заява під назвою «За ляпаса від студентки Табачник позбавить грошей всю Академію. Студентку – відрахують», опублікована на сайті «Братство». У заяві зокрема йдеться про те, що Дмитро Табачник нібито скасував фінансування ремонту студентських гуртожитків, а до НаУКМА надійшов офіційний лист від голови Комітету Верховної ради України з питань науки і освіти з вимогою відрахувати Дарину Степаненко. Обидва твердження є неправдивими, оскільки МОНМС ніколи не фінансував ремонти гуртожитків НаУКМА. Так само, ніякого листа з Верховної ради подібного змісту наш університет не одержував.

 

По-третє, із т.зв. наметовим містечком під Києво-Могилянською академією не пов’язана жодна студентська організація НаУКМА.

 

По-четверте, попередній аналіз усього контексту зазначених подій дозволяє зробити висновок про сплановані провокації, пов’язані із спробою вульгаризації та дискредитації принципової позиції Києво-Могилянської академії, спрямованої на лобіювання прогресивного законопроекту про вищу освіту, суду проти Дмитра Табачника та інших легальних дій і протестів, що заперечують освітню політику чинного Міністра освіти і науки, молоді та спорту України.

© 2012-2022 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна