Архів новин 2004 - 2012

Підсумки від НаУКМА стосовно вчинку Дарини Степаненко

Дата публікації: 26.09.2011, 19:40

Після зустрічі з представниками студентських організацій НаУКМА Президент Могилянки оголосив про наступні спільні дії

Як повідомив у власному блозі Президент Могилянки Сергій Квіт, після зустрічі з представниками студентських організацій НаУКМА підсумки і наступні спільні дії є такими:

1. Дарина Степаненко залишатиметься студенткою Києво-Могилянської академії.

2. Ми висловлюємо розуміння і моральну підтримку Дарині у важкий час і віримо в її мудрість та розважливість, а також в те, що вона перегляне своє ставлення до подібних форм висловлення протесту від імені університетського середовища.

3. Оцінюючи її вчинок з букетом квітів, ми вважаємо, що вона, попри щирість своїх мотивацій, була втягнена у масштабну інформаційну провокацію, метою якої було створення брудного інформаційного тла навколо Києво-Могилянської академії.

4. Корпоративна угода з Дариною Степаненко розриватися не буде.