Архів новин 2004 - 2012

Оголошено конкурс на грант Андрія Сивоконя

Дата публікації: 05.10.2011, 17:49

Національний університет «Києво-Могилянська академія» і випускник НаУКМА Андрій Сивоконь відкривають набір учасників на змагання за кращий проект в НаУКМА із залучення коштів на розвиток університету

Національний університет «Києво-Могилянська академія» сумісно із випускником НаУКМА 1996го року Андрієм Сивоконем оголошують конкурс на отримання гранту Андрія Сивоконя «За кращий проект в НаУКМА, із залучення коштів на розвиток Університету».  Завданням проекту є підтримання та розвиток грантової діяльності студентів та викладачів НаУКМА, розробка найкращого варіанту для створення наукових або суспільно вагомих програм, поширення знань про НаУКМА, розвитку матеріально-технічного устаткування Академії.

Умови проведення конкурсу:
     1. Подання аплікаційної форми комісії. Кінцевий термін – 10 жовтня 2011 року до 12.00 год.
     2. Презентація власного проекту на відкритому засіданні Конкурсної комісії 12 жовтня 2011 року о 15.00 (місце проведення уточнюється)
     3. Визначення та нагородження лауреата – День Києво-Могилянської Академії – 15 жовтня 2011 року.

Розмір винагороди переможця – вісім тисяч гривень.

Критерії проектів, що подаються на конкурс:
     1. Проект має вже отримати грант від третьої сторони на його реалізацію або ж отримати схвалення про фінансування починаючи з 1 жовтня 2010 року до 1 жовтня 2011 року.
     2. Актуальність проекту по відношенню до стратегічних завдань розвитку підрозділів НаУКМА.
     3. Результатом реалізації проекту має бути популяризація знань про діяльність НаУКМА серед громадськості.

Перевагу матимуть проекти:
     - які передбачають собою участь студентів НаУКМА;
     - результатом від реалізації яких є створення нових навчальних, наукових або суспільно вагомих  програм;
     - результатом від впровадження яких є розширення матеріально-технічної бази НаУКМА;
     - результатом від впровадження яких є найширша популяризація інформації про НаУКМА серед світової громадськості

Подання аплікаційних форм здійснюється за адресою 5-й корпус, к.304, Помічнику президента НаУКМА з питань управління інституційними проектами – п. Галині Вдовиченко, тел. 463-67-81, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.