Архів новин 2004 - 2012

12 жовтня відбудеться відкрита презентація проектів 2011 року на ґрант Андрія Сивоконя

Дата публікації: 11.10.2011, 18:56

“За кращий проект в НаУКМА, із залучення коштів на розвиток Університету”

12 жовтня 2011 року відбудеться засідання конкурсної комісії та відкрита публічна презентація проектів на ґрант випускника НаУКМА Андрія Сивоконя “За кращий проект в НаУКМА, із залучення коштів на розвиток Університету”.

Преміальний фонд – вісім тисяч гривень. Час для презентації кожного проекту – до 10 хвилин, до 7 хвилин – відповіді на запитання. По закінченні презентації конкурсна комісія визначить переможця. Оголошення лауреата конкурсу 2011 року і вручення премії відбудеться під час урочистого зібрання колективу університету в День Академії, 15 жовтня.

Місце проведення відкритої презентації:

Галерея ім. Олени Замостян, Культурно-мистецький центр НаУКМА, вул. Іллінська, 9.

Запрошуємо усіх бажаючих!

На конкурс у 2011 році представлено вісім проектів, які реалізують вісім підрозділів НаУКМА:

1. Опис архівного фонду Омеляна Пріцака -  історико-культурного надбання світової і української науки. Керівник проекту – Сидорчук Таїсія Михайлівна, старший науковий співробітник науково-дослідного центру орієнталістики НаУКМА ім. Омеляна Пріцака.

2-3. Проекти відділу міжнародного співробітництва:

1) EMERGE, Erasmus Mundus Action 2, Srand 1, Lot 8.277 мобільностей в університети-партнери із країн ЄС і навпаки.

2) Грант DAAD га проведення осінньої школи для іноземних студентів. Керівник проектів - Човнюк Лариса Юріївна, начальник відділу міжнародного співробітництва.

4. Нелінійна реакція степових екосистем України на зміни кількості опадів. Керівник проекту – проф. Дідух Яків Петрович, член-кор. НАНУ, д.б.н., центр досліджень екосистем, змін клімату та сталого розвитку НаУКМА. Проект презентує доц. Вишенська Ірина Ґеоргіївна, декан ф-ту природничих наук, керівник центру досліджень екосистем, змін клімату та сталого розвитку НаУКМА.

5. Центр академічної якості ім. Жана Моне з європейських студій в НаУКМА (проект факультету правничих наук та факультету економічних наук). Керівник проекту – доц. Петров Роман Арестович, кафедра галузевих правових наук. Проект презентує Андрій Анатолійович Мелешевич , PhD, декан ф-ту правничих наук НаУКМА.

6. Створення моделі докторських шкіл на основі кращого досвіду для впровадження структурованої програми докторської підготовки (PhD) в Україні та Грузії. Керівник проекту – Винницький Михайло Іванович, PhD, Директор докторської школи НаУКМА.

7.Участь студентської команди ФПвН НаУКМА у змаганнях з міжнародного публічного права ім. Філіпа Джессапа. Керівник проекту – Єгор Турченюк, студент ф-ту правничих наук.

8. Журналістика цифрового майбутнього. Керівник проекту – доц. Федченко Євген Миколайович, керівник Могилянської школи журналістики. Проект презентує Локоть Тетяна Михайлівна, ст. викладач Могилянської школи журналістики, начальник відділу FR НаУКМА.

Поза конкурсною програмою буде представлено Благодійний проект «РЕСТАВРАЦІЯ» – збір коштів на виготовлення архітектурного проекту реставрації Староакадемічного корпусу НаУКМА. Представить проект Шумкова Наталя Рудольфівна, помічник президента НаУКМА, керівник напряму «Комунікаціі з випускниками НаУКМА».

Детальніша інформація:

Вдовиченко Галина Володимирівна, помічник президента НаУКМА з питань управління інституційними проектами, тел. 463-67 81, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.