Архів новин 2004 - 2012

15 жовтня — День Академії!

Дата публікації: 14.10.2011, 16:17

Вітаємо академічну громаду з 20-ю річницею відродження Києво-Могилянської академії!

Шановні Могилянці!

Дорогі викладачі, методисти, співробітники та студенти!

Щиро вітаємо з 20-ю річницею відродження  Києво-Могилянської Академії!!!

Зичимо міцного здоров’я, особистого щастя, радості та миру в серцях, душевної теплоти та любові!
Вдалих ідей та успішних реалізацій проектів!
Хай життя сяє для Вас усіма барвами світу!
Хай здійснюються заповітні мрії!
Vivat Academia!

Запрошуємо академічну громаду відвідати заходи святкування Дня Академіії, що відбудеться 15 жовтня, у суботу на території рідної Alma Mater.

13:00 «Чистий Сковорода» - традиційна акція Спудейського братства НаУКМА на Контрактовій площі

14:00  Народна хорова капела «Почайна». Концерт духовної музики (Благовіщенська церква, вул. Сковороди, 2)

14:00-16:20 Фреш-квест «Незнана Могилянка» від студентських організацій НаУКМА (місце збору – посередині плацу)

16:30    Урочисте зібрання громади могилянців, присвячене Дню Академії (Культурно-мистецький центр, вул. Іллінська, 9)

17:30-19:00   «Об’єднуємось заради життя!» : ХХ річниця відродження Києво- Могилянської академії :  Концерт за участі українських гуртів  «С.К.А.Й.», «АНТРЕ», «ТАРУТА», «Ride the Subway»   (Культурно-мистецький центр, вул. Іллінська, 9)
► Усі зібрані кошти будуть передані на лікування могилянців Жені Ангела, Наталі Мурашко, Наталки Тарасової

18:30 – 20:30  Вогняно-музична імпреза арт-проекту BERKANA (**FIRE-SHOW**)
(Площа ІІ академічного містечка)

Традиційне в День Академії пригощання (площа ІІ академічного містечка):
козацький куліш і квас «Ярило» (від ТМ «Coca-Cоlа»).
Здійснюється за могилянську валюту - «брюхи», які можна буде придбати в обмінних пунктах (без паспорту:) в 5-202 та на ІІ плаці (курс: 1 гривня = 1 «брюх»)

Козацькі забави від Братства козацького бойового Звичаю «Спас»  (площа ІІ академічного містечка)
ß Бої на шаблях. Батоги. Стрільба з лука. Змаги на списах. Нічні шали».
ß Показовий виступ техніки володіння бойовим мистецтвом «Спасу».

16:30 – 18:30 Книжкова виставка від видавництв НаУКМА: ВД «Академія», «Дух ілітера» (фойє ІІ поверху КМЦ, вул. Іллінська, 9)

10:00 – 20:00  Художні виставки  (Галерея мистецтв ім. Олени Замостян, вул. Іллінська, 9):
▪   Виставка творів графіки з фондів НаУКМА: колекції Галереї мистецтвім. Олени Замостян та Меморіального Кабінету-бібліотеки Омеляна Пріцака
▪   Меморіально-художній музей Івана-Валентина Задорожного «Хата»

19:00 – 21:30   Відкриття сезону 2011-2012 джазового клубу  «Джезва»
За традицією, сезон відкриє гурт JT FRESH  (Галерея РidWall, Культурно-мистецький центр, вул. Іллінська, 9)

18:30 Пригощання в колі могилянців (Галерея мистецтв ім. Олени Замостян, вул. Іллінська, 9)

Дискотека від радіо К:)ВІТ