Архів новин 2004 - 2012

Міжнародна конференція «Шляхи свободи» в українських ЗМІ

Дата публікації: 17.10.2011, 14:54

Аналітичну статтю та кілька інтерв`ю, присвячених конференції «Шляхи свободи», що відбулась у Могилянці 7-8 жовтня, опублікували кілька загальнонаціональних видань

«Роль університетів у європейській історії величезна, - пише автор статті "Університетська свобода у глухому куті" тижневика «Дзеркало тижня» Дмитро Дроздовський . – Становлення Кембриджа, Сорбонни, Болонського чи Ягеллонського університетів – це історія створення європейських держав, розвиток філософських ідей, зріз суспільних процесів. Саме у такому ключі Могилянка вирішила відзначити своє 20-ліття – через аналіз отриманого досвіду і окреслення стратегії майбутнього в контексті української політики, культури, історії ідей».

Повністю матеріал можна прочитати у прикріпленому файлі.

Інтерв`ю з президентом польського ПЕН-клубу Адамом Поморські опублікувала газета «День».

Інтерв`ю з Почесним президентом НаУКМА Вячеславом Брюховецьким оприлюднила «Літературна Україна».