Архів новин 2004 - 2012

Оголошено лауреатів Стипендійних фондів у НаУКМА

Дата публікації: 25.10.2011, 12:14

Вітаємо переможців конкурсів на отримання викладацьких та студентських стипендій 2011–2012 навчального року!

Протягом вересня та жовтня цього року у НаУКМА проходили конкурси на отримання стипендій від фондів, що створені у НаУКМА відомими компаніями, банками та благодійниками.

Професорська стипендія

від Фонду компанії «Ернст енд Янг» для викладачів ФЕН була розділена між Ларисою Іванівною Красніковою, професором кафедри фінансів та Сергієм Володимировичем Івахненковим, професором кафедри фінансів.

Студентські стипендії

від Фонду компанії «Ернст енд Янг» для студентів ФПвН отримав студент 3 р.н. Андрій Москалюк;

від Фонду родини Смолярчуків для студентів кафедри історії ФГН здобула студентка 4 р.н. Оксана Клименко;

від Фонду «Райффайзен Банк Аваль» для студентів ФЕН одержала студентка 4 р.н. Катерина Єкимова;

від Фонду «АгроКомбанк» для студентів ФПвН отримала студентка 4 р.н. Аріна Костіна;

від Фонду ім. І.Ткаченка для студентів ФСНСТ здобули студентка 2 р.н. магістерської програми Катерина Лавренова та студент 4 р.н. Євген Білик.

Поздоровляємо переможців конкурсів, які стали стипендіатами у 2011-2012 навчальному році!