Архів новин 2004 - 2012

Відкритий воркшоп «Зелений офіс»

Дата публікації: 28.10.2011, 12:22

1 листопада Екоклуб «Зелена Хвиля» НаУКМА спільно з компанією «Ернст енд Янг» проводять відкритий воркшоп «Зелений офіс» для адміністративного персоналу компаній

Аби сприяти подальшому успішному застосуванню практик зеленого офісу серед українських організацій та компаній, мережа Глобального договору ООН за підтримки компанії «Ернст енд Янг» та Українського екологічного клубу “Зелена Хвиля” НаУКМА 1-го листопада 2011 проведе практичний воркшоп, першочергово орієнтований на адміністративний персонал. Також до участі у заході запрошуємо професійну спільноту, яка надихає запровадження зеленого офісу в компаніях (спеціалісти PR, маркетингу, КСВ тощо).

Попередню програма заходу можна знайти за посиланням.

Для участі у події просимо зареєструватися, надіславши повідомлення на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 31 жовтня, вказавши ПІБ, контактні дані, назву компанії/організації та посаду.

Захід відбуватиметься за адресою: Києво-Могилянська бізнес-школа, вул. Волоська 8/5.