Архів новин 2004 - 2012

До уваги могилянської наукової спільноти!

Дата публікації: 09.11.2011, 15:04

Шановні колеги, не пропустіть можливості професійного зростання у науковій галузі!

Оголошено конкурси з наукової мобільності Сьомої рамкової програми за напрямком «Кадри» (People).

Напрямки підпрограми «Кадри»:

- мережі для навчання молодих дослідників, які починають наукову кар’єру (Initial Training Networks (ITN);

- співробітництво між промисловістю і науковою спільнотою (Industry-academia pathways and partnerships (IAPP);

- стипендії для дослідників третіх країн, які їдуть в країни Євросоюзу та держави – асоційовані учасники (International Incoming Fellowships for Career development (IIF);

- стипендії для дослідників країн Євросоюсу та держав – асоційованих учасників, які приїздять в треті країни (International Outgoing Fellowships for Carrer Development (IOF);

- обмін науковими кадрами між країнами ЄС/Асоційованими членами і третіми країнами (International Research Staff Exchange Scheme (IRSES).

Детальнішу інформацію щодо оголошених конкурсів ви знайдете на сайті або звернувшись до пані Галини Вдовиченко ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ), помічника президента НаУКМА з питань управління інституційними проектами.