Архів новин 2004 - 2012

Дослідження про нинішнє ставлення громадян до незалежності України

Дата публікації: 01.12.2011, 18:30

До 20-річчя референдуму про незалежність України протягом 4-15 листопада 2011 року Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів всеукраїнське опитування громадської думки.

Методом інтерв’ю опитано 2037 респондентів, що мешкають в усіх областях України, у Криму та у Києві за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років.

Основний висновок дослідження:"Всупереч економічним негараздам та політичним кризам, які спіткали Україну за 20 років, прихильність її громадян до незалежності своєї держави збереглася і посилилась".

Детальну інформацію про метод та висновки опотування можна прочитати у блозі Сергія Квіта.