Архів новин 2004 - 2012

Комісар ЄС з питань освіти, культури, багатомовності та молоді Андрулла Вассіліоу відвідає НаУКМА

Дата публікації: 05.12.2011, 23:24

Вона зустрінеться зі студентами і викладачами Академії, випускниками освітніх програм ЄС, прийме участь у церемонії нагородження першої випускниці PhD програми Докторської школи НаУКМА та відкриє конференцію Східного партнерства у сфері вищої освіти

5 грудня 2011 року Комісар ЄС з питань освіти, культури, багатомовності та молоді пані Андрулла Вассіліоу відвідає Київ. Вона зустрінеться зі студентами, викладачами НаУКМА, випускниками освітніх програм ЄС та відкрити конференцію Східного партнерства у сфері вищої освіти «Tempus та Erasmus Mundus: можливості для Східного партнерства».

Програма візиту

Понеділок, 5 грудня, Конгрегаційна зала, Староакадемічний корпус НаУКМА

11:00 - 11:15

-прес-брифінг Комісара ЄС пані Андрулли Вассіліоу

11:30 - 12:20

- церемонія нагородження першої випускниці PhD програми Докторської школи НаУКМА, діючої в рамках проекту Tempus, що фінансується ЄС,

- публічна лекція Комісара ЄС з питань освіти «Можливості для співпраці й мобільності для осіб та інституцій між Україною та Європейським Союзом»,

- сесія питань/відповідей.

Додатково пані Вассіліоу зустрінеться із невеликою групою викладачів, студентів, співробітників НаУКМА, котрі активно заангажовані у проекти міжнародної співпраці, виконують програми Європейського Союзу, а також з випускниками магістерських програм Erasmus Munsdus та Сollege of Europe. Неформальне спілкування продовжиться під час обіду, куди запрошено студентів НаУКМА, котрі мали досвід навчання чи стажування в університетах Європи.

Інформаційна довідка

Tempus, Erasmus Mundus та програма імені Жана Моне є одними з головних програм Європейського Союзу з міжнародної співпраці у сфері вищої освіти. Метою програми Tempus є модернізація вищої освіти у країнах-партнерах зі Східної Європи, Центральної Азії, Західних Балкан та регіону Середземномор’я. Програма Erasmus Mundus спрямована на підвищення якості вищої освіти та сприяння встановленню діалогу між людьми та різними культурами за допомогою мобільності та академічної співпраці. Метою програми імені Жана Моне є поглиблення наукової дискусії щодо політичних аспектів європейської інтеграції, зокрема щодо ролі ЄС у встановленні діалогу між народами та культурами. НаУКМА виконував 12 проектів Tempus; в університеті діє 3 проекти програми імені Жана Моне. 2011 року НаУКМА долучився до програм Erasmus Mundus.

Акредитація на прес-брифінг - Вікторія Макеєнко, +38-050-9080834, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відділ міжнародного співробітництва НаУКМА, тел. +38 044 425 77 70