Архів новин 2004 - 2012

Вітаємо переможців Конкурсу ерудитів – знавців права!

Дата публікації: 12.12.2011, 10:17

8 грудня 2011 р. у НаУКМА пройшов VII Конкурс, у якому виборювали звання найкращих знавців права девять команд студентів-правників

10 років тому Факультет правничих наук НаУКМА започаткував Конкурс ерудитів – знавців права, гаслом якого обрано вислів видатного римського юриста Ульпіана Доміція (бл. 170-228): “Scientia juris dignissima est” – “Знання права заслуговує найвищої шани”. Мета конкурсу – заохочення студентів до поглиблення своїх фахових знань, підвищення рівня загальної професійної ерудиції та культури, плекання інтелектуальної еліти студентства як творчого потенціалу сучасного і майбутнього українського суспільства.

8 грудня 2011 р. у НаУКМА пройшов VII Конкурс, у якому виборювали звання найкращих знавців права 9 команд студентів-правників.

Організатор – Центр інноваційних методик правової освіти. Керівник Центру Наталія Артикуца вважає, що «змагання такого роду не лише допомагають майбутнім правникам збагатити свої фаховий словник, підвищити рівень професійної ерудиції, але й формують важливі для молоді потреби вдосконалювати і виражати свою особистість у пізнавально-інтелектуальній діяльності, плекають любов до знань, науки, правничої професії. Наш досвід підтверджує, що участь у конкурсі активізує студентів, згуртовує їх, мотивує їх до системного поглиблення фахових знань, і переконує, що перемагає той, хто знає більше. Для того, щоб допомогти студентству набути під час навчання необхідний для успішної професійної діяльності спектр знань і вмінь, закласти основу інтелектуально-культурного капіталу кожної особистості, нам, викладачам і педагогам, нині потрібно викладати творчо, зацікавлено, застосовуючи ефективні навчально-виховні методи і форми роботи».

У вітальному слові декан факультету ФПвН Андрій Мелешевич серед трьох складових майбутньої фахової успішності назвав «академічну освіту», «досвід» та «активну участь у різних заходах». Постійний член журі конкурсу, помічник Президента НаУКМА Олена Третякова побажала успіху усім командам, зазначивши, що конкуренція, суперництво допомагають кожній команді розвиватись, фахово зростати.

Конкурсні запитання і завдання для команд-учасниць змагань охоплювали різні галузі вітчизняного і зарубіжного права, історію та сучасний стан розвитку правничих наук, особливості державно-політичного і правового устрою країн світу та України, досягнення вітчизняної і світової юриспруденції тощо. Кожна команда також готувала завдання командам-суперницям.

1 місце посіла команда «Дівчата в законі»: Катерина Кулина (капітан), Лілія Бернацька, Христина Корпан, Наталя Кулик, Романа Марчук, Ольга Павлова, Марія Рудько, Катерина Ященко.

На 2 місці – команда ЗТП (Знання термінології презюмується): Анна Щербак (капітан), Валентина Авраміч, Олеся Бойчук, Ольга Гриньків, Марта Захарко, Оксана Кочкодан, Юлія Присташ, Вікторія Сидоренко.

3 місце – команда «Люди-ЮТ»: Світлана Павліченко (капітан), Любов Бояркіна-Білан, Катерина Виговська, Меріам Дадашова, Анна Колесник, Марія Лисенко, Єлизавета Середіна, Еліна Яковлева.

За найкращу презентацію команди нагороджено спеціальним кубком команду «Безпечний сенс»: Анна Власенко (капітан), Іван Барчук, Богдан Дякович, Гнат Забродський, Олеся Михайленко, Ніка Рассадіна, Олена Серпуховітіна.

Серед членів журі конкурсу: Андрій Мелешевич, Олена Третякова, Мирослава Антонович, Наталія Артикуца, Олексій Горох, Віктор Солом’яний, Катерина Крохмальова, Оксана Кнейчук, Богодар Ковалів, Зоя Заміховська, Панів Наталія, Бабко Ганна, Пащук Володимир, Шевченко Богдан, Кушик Віктор, Волколуп Марія, Косоног Олександр та інші

.

Щиро вітаємо переможців! Бажаємо нових перемог!

Висловлюємо подяку Міжнародному благодійному фонду «Єдиний світ» за нагородження переможців книжковими подарунками.