Архів новин 2004 - 2012

Ювілейний концерт народної хорової капели НаУКМА ПОЧАЙНА

Дата публікації: 15.12.2011, 12:00

Запрошуємо 20 грудня разом відзначити 25-річницю початку творчого життя колективу

Народна хорова капела НаУКМА "Почайна" відзначає 25-річчя початку творчого життя.

З перших років відродження Могилянки "Почайна" стала активним учасником відродження хорових традицій славетної Києво-Могилянської академії. почала активну співпрацю з університетом: Під керівництвом засновника капели - заслуженого артиста України О.І. Жигуна, у різні роки у колективі капелі співали близько тисячі наших студентів і співробітників Могилянки. Завдяки потужній творчій діяльності,"Почайна" стала своєрідною візитівкою Києво-Могилянської академії, добре знаним, шанованим і улюбленим колективом, який з радістю приймають як в Україні, так і за кордоном.

Ювілейний концерт народної хорової капели "Почайна" відбудеться 20 грудня 2011 року в Національній філармонії України (вул. Володимирський узвіз, 2).

У програмі: твори А. Веделя, М. Березовського, А. Караманова, М. Вериківського, В. Степурка.

Музичний супровід - Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України.

Щодо квитків звертайтеся до п.Олени Гнатовської, Культурно-мистецький центр НаУКМА (вул. Іллінська, 9), тел. 425-2154, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Програма - у прикріпленому файлі.